Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: taxonomy
bs: taksonomija
