Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: root
eo: radiko

en: Name
eo: Nomo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Parent terms
eo: Patraj terminoj

en: taxonomy
eo: taksonomio
