Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: root
hr: korijen

en: Name
hr: Naziv

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Parent terms
hr: Nadređeni pojmovi

en: taxonomy
hr: taksonomija
