Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: root
ja: ルート

en: Name
ja: 名前

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Parent terms
ja: 上位のターム

en: taxonomy
ja: タクソノミー
