Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Parent terms
ka: მშობელი ტერმინები
