Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: root
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ
