Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Weight
pt: Peso

en: root
pt: raiz

en: Name
pt: Nome

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Parent terms
pt: Termos superiores

en: taxonomy
pt: taxonomia
