Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: root
ro: rădăcină

en: Name
ro: Nume

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Parent terms
ro: Termeni părinte

en: taxonomy
ro: taxonomie
