Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Weight
ru: Вес

en: root
ru: корень

en: Name
ru: Название

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Parent terms
ru: Родительские термины

en: taxonomy
ru: таксономия
