Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: root
sl: koren

en: Name
sl: Ime

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: taxonomy
sl: taksonomija
