Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: root
sq: baza

en: Name
sq: Emri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Parent terms
sq: Termet prind
