Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: root
bg: корен

en: Name
bg: Име

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Parent terms
bg: Термини с по-общо значение, които се намират по-високо в йерархията.

en: taxonomy
bg: Таксономия
