Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: root
bo: རྩ་བ

en: Name
bo: མིང

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Parent terms
bo: གོང་རིམ་གྱི་བྱེ་བྲག་མིང

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ
