Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: root
et: juur

en: Name
et: Nimi

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: taxonomy
et: taksonoomia
