Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: taxonomy
fil: taksonomiya
