Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Weight
is: Vekt

en: root
is: rót

en: Name
is: Navn

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Parent terms
is: Omanfyri liggjandi orð

en: taxonomy
is: taksonomi
