Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Parent terms
km: ពាក្យ​មេ

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់
