Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: root
pl: główny

en: Name
pl: Nazwa

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Parent terms
pl: Nadrzędne terminy

en: taxonomy
pl: taksonomia
