Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: root
sv: rot

en: Name
sv: Namn

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Parent terms
sv: Ovanliggande termer

en: taxonomy
sv: taxonomi
