Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: root
tr: kök

en: Name
tr: İsim

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Parent terms
tr: Üst terimler

en: taxonomy
tr: sınıflandırma
