Taxonony MaxDepth (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Parent terms
az: Ana terminlər
