Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Weight
cy: Pwysau

en: root
cy: gwreiddyn

en: Name
cy: Enw

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Parent terms
cy: Termau rhiant

en: taxonomy
cy: tacsonomi
