Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།
