Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: root
gl: raíz

en: Name
gl: Nome

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Parent terms
gl: Termos pais

en: taxonomy
gl: taxonomía
