Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત
