Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: root
hu: gyökér

en: Name
hu: Név

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Parent terms
hu: Szülő kifejezések

en: taxonomy
hu: taxonómia
