Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: root
is: rót

en: Name
is: Nafn

en: Unlimited
is: Ótakmarkað
