Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: taxonomy
lt: sistematika
