Taxonony MaxDepth (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: root
ta: மூலம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: taxonomy
ta: இனங்கள்
