Taxonony MaxDepth (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Weight
te: భారం

en: root
te: మూలం

en: Name
te: పేరు

en: Unlimited
te: అపరిమితం
