Taxonomy menu (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Options
nl: Opties

en: Hide empty terms
nl: Lege termen verbergen

en: Display descendants
nl: Nakomelingen weergeven

en: Taxonomy Menu
nl: Taxonomie-menu

en: Taxonomy menu
nl: Taxonomie-menu

en: Select to rebuild the menu on submit.
nl: Selecteer dit om het menu opnieuw op te bouwen na opslaan.

en: Adds links to taxonomy terms to a menu.
nl: Voegt verwijzingen naar taxonomietermen toe aan een menu.

en: - Disabled -
nl: - Uitgeschakeld -

en: Rebuilding Taxonomy Menu
nl: Taxonomie-menu opnieuw aan het opbouwen

en: Menu path type
nl: Menupadtype

en: The path will be taxonomy/term/tid if <em>Default</em> has been selected.<br />The menu path will be passed through drupal_get_path_alias() function so all aliases will be applied.
nl: Het pad wordt taxonomy/term/tid als <em>Standaard</em> is geselecteerd.<br /> Het menupad zal worden doorgegeven aan de functie drupal_get_path_alias() zodat het op alle aliassen wordt toegepast.

en: The Taxonomy Menu has been rebuilt.
nl: Het taxonomie-menu is opnieuw opgebouwd.

en: The Taxonomy Menu has been removed.
nl: Het taxonomie-menu is verwijderd.

en: Synchronise changes to this vocabulary
nl: Veranderingen aan deze woordenlijst synchroniseren

en: Display number of items
nl: Aantal items weergeven

en: Display the number of items per taxonomy terms. Will not show up for vocabulary menu items.
nl: Toon het aantal items per taxonomieterm. Zal niet verschijnen bij menu-items voor woordenlijsten.

en: Hide terms with no items attached to them.
nl: Verberg termen zonder aangehechte items.

en: Add item for vocabulary
nl: Item toevoegen voor woordenlijst

en: Shows the vocabulary name as the top level menu item of the taxonomy menu.
nl: Toont de naam van de woordenlijst als het hoogste menu-item van het taxonomie-menu.

en: Auto expand menu items
nl: Menu-items automatisch uitklappen

en: Automatically show all menu items as expanded.
nl: Alle menu's automatisch als uitgeklapt weergeven.

en: This changes tid+tid+tid to "All" in term when <em>Display descendants</em> has been selected.<br />Only used if <em>Menu path type</em> is "Default path".<br />Works with default taxonomy page.
nl: Dit verandert tid+tid+tid in 'Alles' in het geval dat <em>Onderliggenden weergeven</em> is geselecteerd.<br />Alleen gebruikt wanneer <em>Menu path type</em> is ingesteld op 'Standaardpad'.<br />Werkt met de standaard taxonomie-pagina.

en: Changes the default path to taxonomy/term/tid+tid+tid for all terms thave have child terms.
nl: Verandert het standaardpad naar taxonomy/term/tid+tid+tid voor alle termen die onderliggende termen hebben.

en: Menu location
nl: Menulocatie

en: The menu and parent under which to insert taxonomy menu items.
nl: Het menu en de bovenliggende term waaronder de items van het taxonomie-menu worden ingevoegd.

en: Custom name for vocabulary item
nl: Aangepaste naam voor woordenlijst-item
