Taxonomy menu (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Hide empty terms
pl: Ukryj puste terminy

en: Display descendants
pl: Wyświetl elementy podrzędne

en: Taxonomy Menu
pl: Menu taksonomii

en: Taxonomy menu
pl: Menu taksonomii

en: Select to rebuild the menu on submit.
pl: Zaznacz aby przebudować menu przy zapisaniu.

en: Every time a term is added/deleted/modified, the corresponding menu link will be altered too.
pl: Za każdym razem, gdy termin jest dodawany/usuwany/modyfikowany odpowiednia pozycja menu będzie również zmieniana.

en: Adds links to taxonomy terms to a menu.
pl: Dodaje do menu odnośniki do terminów taksonomii.

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Use 'all' at the end of URL
pl: Używaj 'all' na końcu adresu URL

en: Rebuilding Taxonomy Menu
pl: Przebudowuję Taxonomy Menu

en: The menu items have been deleted, and are about to be regenerated.
pl: Pozycje menu zostały usunięte i zaraz będą tworzone na nowo.

en: Import progress: Completed @current of @total stages.
pl: Import w toku: Zakończono @current z @total etapów.

en: The Taxonomy Menu rebuild process encountered an error.
pl: Proces przebudowy menu napotkał błąd.

en: Menu path type
pl: Typ ścieżki menu

en: The path will be taxonomy/term/tid if <em>Default</em> has been selected.<br />The menu path will be passed through drupal_get_path_alias() function so all aliases will be applied.
pl: Jeżeli wybrano <em>Domyślny</em> to ścieżką będzie taxonomy/term/tid.<br />Ścieżka menu będzie przekazana poprzez funkcję drupal_get_path_alias() więc wszystkie aliasy będą zastosowane.

en: Rebuild the menu on submit. <strong>Warning</strong>: This will delete then re-create all of the menu items. Only use this option if you are experiencing issues like missing menu items or other inconsistencies.
pl: Przebuduj menu przy zapisaniu. <strong>Uwaga</strong>: spowoduje to usunięcie i odtworzenie wszystkich pozycji menu. Używaj tej opcji tylko w przypadku, kiedy występują problemy takie jak brakujące pozycje menu lub inne niespójności.

en: The Taxonomy Menu has been rebuilt.
pl: Menu taksonomii zostało przebudowane.

en: The Taxonomy Menu has been removed.
pl: Menu taksonomii zostało usunięte.

en: The Taxonomy Menu %menu_name has been updated.
pl: Menu taksonomii %menu_name zostało zaktualizowane.

en: Synchronise changes to this vocabulary
pl: Synchronizuj zmiany tego słownika

en: Display number of items
pl: Wyświetl liczbę pozycji

en: Display the number of items per taxonomy terms. Will not show up for vocabulary menu items.
pl: Wyświetl liczbę terminów dla taksonomii. Nie będzie pokazywana dla pozycji menu słownika.

en: Hide terms with no items attached to them.
pl: Ukryj terminy, do których nie przypisano żadnych zawartości.

en: Add item for vocabulary
pl: Dodaj pozycję dla słownika

en: Shows the vocabulary name as the top level menu item of the taxonomy menu.
pl: Pokazuj nazwę słownika jako nadrzędną pozycję menu taksonomii.

en: Auto expand menu items
pl: Automatycznie rozwiń pozycje menu

en: Automatically show all menu items as expanded.
pl: Automatycznie pokazuj wszystkie pozycje menu jako rozwinięte.

en: This changes tid+tid+tid to "All" in term when <em>Display descendants</em> has been selected.<br />Only used if <em>Menu path type</em> is "Default path".<br />Works with default taxonomy page.
pl: Zmienia tid+tid+tid na "All" dla terminu, kiedy wybrana została opcja <em>Wyświetl elementy podrzędne</em>.<br />Używane tylko, gdy <em>Typ ścieżki menu</em> jest "Domyślna ścieżka".<br />Działa z domyślną stroną taksonomii.

en: Menu and taxonomy name mismatch: @title != @name
pl: Niedopasownie menu i nazwy taksonomii: @title != @name

en: Changes the default path to taxonomy/term/tid+tid+tid for all terms thave have child terms.
pl: Zmienia domyślną ścieżkę na taxonomy/term/tid+tid+tid dla wszystkich terminów posiadających terminy podrzędne.

en: Menu location
pl: Lokalizacja menu

en: The menu and parent under which to insert taxonomy menu items.
pl: Menu i element nadrzędny, pod którym będą dodane pozycje menu taksonomii.

en: Custom name for vocabulary item
pl: Dostosowana nazwa dla pozycji menu słownika

en: Changes the name of the vocabulary item (if enabled above). Leave blank to use the name of the vocabulary.
pl: Zmienia nazwę pozycji menu słownika (jeżeli włączone powyżej). Pozostaw puste jeżeli nazwa ma być taka sama jak nazwa słownika.
