Taxonomy menu (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: error
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Display descendants
ar: اعرض المفردات الفرعية

en: Add item for vocabulary
ar: إضافة مصطلح من أجل المعجم
