Taxonomy menu (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: error
gl: erro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Options
gl: Opcións

en: Hide empty terms
gl: Ocultar os termos baleiros

en: Taxonomy menu
gl: Menú de taxonomía

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -

en: Rebuilding Taxonomy Menu
gl: Reconstruindo o Menú de Taxonomía

en: The menu items have been deleted, and are about to be regenerated.
gl: Os elementos do menú foron borrados e van a ser rexenerados.

en: The Taxonomy Menu rebuild process encountered an error.
gl: Aconteceu un erro no proceso de reconstrución do Menú de Taxonomía.

en: The Taxonomy Menu has been rebuilt.
gl: Reconstruiuse o Menú de Taxonomía.

en: The Taxonomy Menu has been removed.
gl: Borrouse o Menú de Taxonomía.

en: The Taxonomy Menu %menu_name has been updated.
gl: Actualizouse o Menú de Taxonomía %menu_name.

en: Synchronise changes to this vocabulary
gl: Sincronizar os cambios deste vocabulario

en: Display number of items
gl: Amosar o número de elementos

en: Hide terms with no items attached to them.
gl: Ocultar os termos que non teñan elementos anexados.

en: Add item for vocabulary
gl: Engadir un elemento ao vocabulario

en: Auto expand menu items
gl: Expandir os elementos do menú de maneira automática

en: Automatically show all menu items as expanded.
gl: Amosar todos os elementos do menú como expandidos de maneira automática.

en: Menu location
gl: Localización do menú

en: Custom name for vocabulary item
gl: Nome personalizado para o elemento do vocabulario
