Taxonomy Menu (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: error
pt: erro

en: Default
pt: Padrão

en: Options
pt: Opções

en: Adds links to taxonomy terms to a menu.
pt: Adicionar links para termos de taxonomia a um menu

en: Add item for vocabulary
pt: Adicionar item de vocabulário
