Taxonomy menu (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: error
fa: خطا

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Taxonomy menu
fa: منو دسته

en: - Disabled -
fa: - غیرفعال -

en: Menu path type
fa: نوع مسیر منو

en: Menu location
fa: محل منو
