Taxonomy menu (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: error
et: veateade

en: Save
et: Salvesta

en: Hide empty terms
et: Peida tühjad terminid

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Menu location
et: Menüü asukoht
