Taxonomy menu (7.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: error
sv: fel

en: Save
sv: Spara

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Taxonomy menu
sv: Taxonomimeny

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
