Taxonomy Menu (7.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: error
it: errore

en: Save
it: Salva

en: Base path
it: Percorso di base

en: Hide empty terms
it: Nascondi termini vuoti

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
