Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Depth
be: Глыбіня

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.
