Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Depth
bs: Dubina

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.
