Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Depth
cs: Hloubka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The block "%name" has been removed.
cs: Blok "%name" byl odstraněn
