Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Home
es: Inicio

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Depth
es: Profundidad

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: The block has been created.
es: Se ha creado el bloque.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
es: ¿Está seguro que desea eliminar el bloque «%name»?

en: Administrative title
es: Título administrativo
