Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Depth
fr: Profondeur

en: Unlimited
fr: Illimité

en: The block has been created.
fr: Le bloc a été créé.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer le bloc "%name" ?

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: The block "%name" has been removed.
fr: Le bloc "%name" a été supprimé.
