Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ
