Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Depth
id: Kedalaman

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: The block has been created.
id: Blok sudah dibuat.

en: Administrative title
id: Judul administrasi
