Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Depth
is: Dýpt

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.
