Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Depth
jv: Jerone

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.
