Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Depth
lt: Gylis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?
