Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Depth
ro: Adâncime

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
